Meble Pinio - nadmorski klimat w dziecięcym pokoju

2019-05-07

Każde dziecko marzy, by zdobywać świat - pływać po morzach, odkrywać nowe lądy, poznawać to, czego jeszcze nikt nie widział i zapisać się na kartach historii. To zupełnie naturalny etap rozwoju, który wiąże się z ciekawością świata. Twoim zadaniem, jako rodzica, jest tej ciekawości nie gasić. Musisz sprawiać, że każdego dnia będzie budziła się na nowo - jeszcze silniejsza i zdecydowana. Czy to oznacza, że musicie zamieszkać na statku? Niekoniecznie. Na początek wystarczy mała metamorfoza pokoju. Meble Pinio https://mifili.pl/57-pinio i kolekcja Marsylia będą doskonałym rozwiązaniem.


Pokój dziecięcy to nie tylko sypialnia. Dzieją się w niej cuda! To właśnie tu zaczyna się prawdziwa przygoda zwana także życiem - dziecko bawi się, odkrywa swoje możliwości, sięga po więcej. Uczy się żyć na swoich zasadach. A twoim zadaniem jest wybrać takie meble do pokoju dziecięcego, by nie ograniczały jego pola manewru - zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Meble Pinio rozumieją potrzebę rozwoju i chcą zaspokoić naturalną ciekawość twojego dziecka, jednocześnie dbając o jego niezbędne bezpieczeństwo. Ich najnowsze kolekcje sprawiają, że w dziecięcej sypialni nigdy nie brakuje słońca, a dodatkowo w powietrzu unosi się klimat dobrej zabawy. Meble Pinio to ponadczasowość połączona z oryginalnym designem.


Meble Pinio - beztroska i bezpieczeństwo

Kiedy kompletujesz meble do pokoju dziecięcego, nie wystarczy tylko przejrzeć katalogi i wybrać to, co najpiękniejsze. Wygląd ma ogromne znaczenie, jednak meble Pinio to także coś więcej - wszechstronność, bezpieczeństwo i ponadczasowość! To inwestycja na lata, bowiem te meble dojrzewają razem z twoim maluchem. Podstawą są meble, które sprostają oczekiwaniom niemowlaka i jego rodzica. Pojemne komody, praktyczne regulowane łóżeczka i możliwość zestawienia ich koło siebie oraz dodania przewijaka - wszystko to sprawia, że nocna pielęgnacja staje się znacznie łatwiejsza. Dodatkowe elementy możesz dobierać latami - z czasem sprostają one wymaganiom dziecka przedszkolnego i szkolnego. To nie tylko pojemne i praktyczne szafy, które uczą twoje dzieci porządkowania własnych rzeczy. To także stylowe komody, niezliczona ilość potrzebnych półek i niesamowite pojemne skrzynie, które mogą po brzegi wypełnić się wszystkimi niezbędnymi skarbami. Meble Pinio to możliwość dziesiątek dowolnych aranżacji!


Każda kolekcja utrzymana jest w stonowanych kolorach, przez co meble Pinio doskonale wkomponują się w niemal każdą stylistykę. Wykonane z trwałego litego drewna sosnowego i pomalowane atestowanymi farbami zapewniają trwałość i bezpieczeństwo. Wykończone w klasyczny sposób mogą być przyozdobione licznymi personalizowanymi dodatkami proponowanymi ze strony producenta. Ponadczasowe i niezobowiązujące wzory sprawiają, że meble Pinio doskonale sprawdzą się zarówno w dziewczęcych, jak i chłopięcych aranżacjach. Ich uniwersalność pozwala na pełną dowolność w dodatkach, które mogą być odzwierciedleniem zainteresowań twojego dziecka.

@ Copyright 2018