O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego początku skupiam się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mogli czerpać korzyści. Tworzę, ponieważ lubię, ale i dlatego, że chcę rozwijać osobisty warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, i co więcej krytykę oczywiście konstruktywną).
Czytaj i podziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić parę przyjemnych chwil, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy odmienny punkt postrzegania i różne zapatrywania, w związku z czym zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad opublikowaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli będą one negatywne – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek kilk tekstów – a kiedy się spodobają, zachęcam do dalszego poznawania bloga. Jest on całkiem bogaty w treść, dlatego mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć na blogu coś dla siebie!

@ Copyright 2018